مختار راد

مشاوره بازاریابی B2B در اهواز

مشاوره مدیریت استراتژیک صنعت پخش

تحقیقات بازار و تدوین مارکتینگ پلن

تیمسازی و طراحی سیستم فروش

مختار راد

مشاوره بازاریابی B2B در اهواز

مشاوره مدیریت استراتژیک صنعت پخش

تحقیقات بازار و تدوین مارکتینگ پلن

تیمسازی و طراحی سیستم فروش

استخدام کارشناس فروش در اهواز

اعتقاد من اینست که کارشناس فروش بیش از اینکه فروش بداند، باید روابط عمومی و مهارت های ارتباطی را بلد باشد.

ما در شرکت پخش مدیران ، همکاران خوبی داریم که مسئولیت ارتباط با مشتریان را به عهده دارند و در تیم مارکتینگ، بصورت جدی و موثر فعالیت می کنند.

جهت اطلاع شما ، باید بگویم که شرکت پخش مدیران، در اهواز به فعالیت تامین و توزیع قطعات یدکی خودرو های سبک تحت رهبری و مدیریت عاملی بنده و بصورت هیات مدیره ای فعالیت می کند. این شرکت پس از چند سال فعالیت تخصصی روی قطعات یدکی خودرو، اعتبار و سابقه خوبی در استان خوزستان رقم زده است و اخیرا هم در نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات اهواز شرکت کرده است.

تصمیم داریم برای مدیریت بهتر و ارتقای قدرت اجرایی بازاریابی و ارتباط با مشتری، از دوستانی دعوت به همکاری کنیم که در عین اینکه به مهارت های فروش حضوری یا تلفنی مسلط هستند، به شکل تئوریک و عملی روی مهارت های فروش و مهارت های ارتباطی وقت صرف کرده باشد و یا به هر طریقی و کاملا خود انگیخته پا در راه توسعه فردی گذاشته باشند.

پس از افراد جوانی که به کار فروش، ارتباطات، گفتگو و حوزه اجرایی مارکتینگ (مثل تبلیغات و نمایشگاه ها) علاقه مند باشند، دعوت به همکاری می کنیم تا مسئولیت های اشاره شده را در تیم فروش و بازاریابی شرکت پخش مدیران به عهده بگیرند. لطفا در هر زمانی که لازم دیدید، با بنده تماس بگیرید. من از گفتگو با شما لذت خواهم برد…

تاریخ مطلب : ۲۱ بهمن ۱۴۰۱